Náš príbeh

“Sun-vibe”

Sunvibe označuje spojenie dvoch slov, “Sun” ako Slnko predstavuje životodárnu energiu, ktorá vyživuje našu Zem, rastliny a priamo či nepriamo aj nás ľudí, Slnečné svetlo je základným zdrojom energie. “Vibe” ako Vibrácia predstavuje všade prenikajúcu energiu a v našom kontexte vibráciu nového vedomia, ktoré vychádza na svetlo sveta. Vedomie, ktoré chápe vplyv stravy na život jednotlivca a jeho potrenciál.

Logo Sunvibe zobrazuje toto vedomie ako vychádzajúce slnko v podobe kvetu života. Kvet života je prastarý symbol, ktorý predstavuje expanziu tejto kvality vedomia do nášho sveta.

Naša spoločnosť

Sunvibe Vibrational Foods je oddaný zdraviu, štastiu a blahobytu prostredníctvom dosahovania plného potenciálu tela, mysle a ducha. Preto sme sa rozhodli priniesť liečivé potraviny, byliny a doplnky, ktoré vám pomôžu vykročiť na cestu k vášmu dokonalému zdraviu. Pracujeme s exkluzívnymi výrobcami a pestovateľmi, ktorí dokážu splniť naše najvyššie štandarty kvality a čistoty, ktoré su vysoko nad tým, čo na našom trhu bežne nájdete. To najlepšie zo sveta, prinášame sem k vám. V našej ponuke nájdete jedine organické, biodyamické produkty tej najvyššej kvality, samozrejme bez GMO, lepku a sóje. Doplnky, ktoré ponúkame vznikli spojením inovácií s tradičnou východnou medicínou a prinášajú tak receptúry, ktoré pracujú s vaším telom synergicky. Sú získavané z tých najkvalitnejších rastlinných zložiek a využívajú najpokročilejšiu absorpčnú technológiu. Produkty, ktoré u nás nájdete sú vytvárané a zdieľané s integritou. To, čo ponúkame máme sami dôkladne otestované a chceme, aby ste sa cítili tak dobre ako my.

Naša Misia

Dnes je Sunvibe ešte stále na začiatku realizácie svojej misie poskytnúť každému prístup k tým najčistejším liečivým potravinám a produktom. Prostredníctvom článkov, videí a podujatí vás budeme sprevádzať na vašej ceste k dokonalému zdraviu a umožníme vám tak robiť vedomejšie rozhodnutia, ktoré pridajú vášmu životu viac rokov a vašim rokom viac života. S vášňou ponúkame skutočné ceremoniálne kakao exkluzívnej kvality

“Ty, ktorý si zdrojom všetkej sily,
ktorého lúče osvetľujú celý svet,
osvieť aj naše srdcia,
aby sme mohli konať tvoje dielo.”


Modlitba kmeňu Hopi