Lipozomálny Vitamín C

1 hodnotenie
Značka: Cymbiotika
61.90 €
Momentálne nedostupné

Lipozomálny Vitamín C môže pomôcť:

  • Podporiť zdravé starnutie
  • Zvýšiť produkciu kolagénu
  • Podporiť zdravý imunitný systém

PRO-TIP: Pre zvýšenie imunity užívajte spolu s D3+K2+CoQ10.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo si ho zamilujete

  • Podporuje zdravé starnutie
  • Podporuje zdravie mozgu
Vitamin_C Jul5_PDPBenefits_Vit_C_Phosphatidylcholine 

Vitamín C

Tento vitamín C je získaný z kyseliny L-askorbovej bez GMO, môže znížiť výskyt vrások a chrániť telo pred poškodením voľnými radikálmi.

Fosfatidylcholín

Štúdie ukazujú, že fosfatidylcholín môže zvýšiť produkciu neurotransmiteru acetylcholínu, ktorý je nevyhnutný pre pamäť a kogníciu.

Vitamín C je silný antioxidant, ktorý hrá kľúčovú úlohu pri funkcii imunitného systému, produkcii kolagénu a zdravom starnutí. Tento doplnok lipozomálneho vitamínu C pochádza zo zmesi kyseliny L-askorbovej bez GMO a askorbátu sodného. Aby sa vytvorila dokonalá synergia, bol pridaný biotín (vitamín B7), jeden z prírodných vitamínov, ktorý najviac skrášľuje a podporuje tvorbu bielkovín a enzýmov, potrebných pre zdravú pokožku, nechty a rast vlasov.

Na rozdiel od tradičného perorálneho doplnku stravy s vitamínom C poskytuje táto lipozomálna technológia vynikajúcu absorpciu, čo umožňuje efektívne dávkovanie na vysokej úrovni. Lipozomálne užívanie môže výrazne zlepšiť biologickú dostupnosť vitamínu C (rýchlosť, akou je absorbovaný telom). V skutočnosti je jeho účinnosť blízka intravenóznemu podávaniu vitamínu C v lekárskom prostredí. Využiť všetky výhody imunity a krásy v jednom nebolo nikdy jednoduchšie.

1 kapsička (15 ml) denne

Vytlačte celý obsah kapsičky priamo do úst alebo vmiešajte do svojho obľúbeného nápoja.

Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste alebo v chladničke. Neuchovávajte v mrazničke.

30 kapsičiek v balení.

Vitamín C (z kyseliny askorbovej (80 %) a askorbátu sodného (20 %)), draslík (z hydrogenuhličitanu draselného), biotín, fosfatidylcholín

Ďalšie zložky: organický glycerín, čistená voda, konjakový koreň, organický vanilkový extrakt, citrusový pektín, organický olej z pomarančovej kôry, vitamín E (ako D-alfa tokoferol), kyselina jablčná, betakarotén, organický citrusový extrakt, citrusové bioflavonoidy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Doplnky stravy od spoločnosti Cymbiotika sú BIO produkty najvyššej kvality s ingredienciami získanými z divokej prírody. Produkty sa pýšia vedecky podloženou patentovanou technológiou, ktorá zaručuje maximálnu vstrebateľnosť zložiek do organizmu. Všetky produkty sú certifikované najvyšším štandardom čistoty. Produkty neobsahujú žiadne chemikálie, živočíšne produkty, GMO, sóju, lepok, pšenicu, kukuricu, orechy, mlieko, laktózu, vajcia, droždie, cukor, rozpúšťadlá, plnidlá, spojivá, ochucovadlá, aditíva, farbivá, vône, silikón.