Lipozomálny Kreatín s glutamínom, 600 ml

52.90 €
Skladom

Lipozomálny Kreatín s glutamínom môže pomôcť s nasledovným:

  • Zlepšuje športový výkon, silu a čas na zotavenie
  • Podporuje zdravie mozgu a kogníciu
  • Podporuje mladistvú pleť

PRO-TIP: Pre zvýšenie energie a výdrže užívajte spolu s Vitamínom B12+B6.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo si ho zamilujete

  • Skracuje čas regenerácie
  • Znižuje zápal
  • Podporuje mozgové funkcie
Cymbiotika_Kreatín_-_sunvibe Cymbiotika_Kreatín_L-Glutamín_sunvibe.eu Cymbiotika_Kreatín_-_sunvibe

Kreatín

Štúdie ukazujú, že kreatín pomáha skrátiť čas regenerácie, zlepšuje vytrvalosť pri vysokointenzívnych aktivitách, zvyšuje svalovú hmotu a zlepšuje celkový športový výkon.

L-Glutamín

Glutamín je aminokyselina, ktorá pomáha znižovať zápal, zabraňuje vyčerpaniu z cvičenia a znižuje hromadenie kyseliny mliečnej po tréningu.

Kreatín

Kreatín nie je prospešný len pre športový výkon – podporuje aj prevenciu neurologických ochorení, zlepšuje zdravú funkciu mozgu a zvyšuje hladinu energie.

Vysoko biologicky dostupná a ľahko stráviteľná (ochrannou známkou chránená) forma kreatínu (CreaBev®) a L-glutamínu, dvoch v prírode najviac študovaných aminokyselín, ktoré sú známe podporou tvorby energie, výdrže a celkového zdravia a pohody u mužov aj žien v rôznych štádiách vývoja a starnutia.

Krajina výroby: USA

Výrobca: Cymbiotika

Najlepšie užívať päť dní a dva dni voľna*

Obsah balenia: 600 ml (20x30 ml)

20 kapsičiek v balení.

Tým, že si vezmete 2 dni prestávky, pomáhate predchádzať možnosti, že si vaše telo zvykne na suplementáciu. Keď ho užívate pravidelne, každý deň, riskujete, že vaše telo už nebude reagovať na doplnok, a tým anulujete výsledky.

Pri užívaní tohto doplnku odporúčame zvýšiť denný príjem vody, aby ste zostali hydratovaní.

Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.

Trvanlivosť: Expirácia je 18 mesiacov od dátumu uvedeného na obale.

*Používať podľa pokynov poskytovateľa zdravotnej starostlivosti alebo lekára.

Zrieknutie sa zodpovednosti: Ak ste tehotná, dojčíte dieťa alebo máte chronický zdravotný stav, ako je cukrovka, hypertenzia alebo srdcové ochorenie, pred nákupom alebo užívaním akéhokoľvek doplnku sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Upozornenie: Jedná sa o doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy a nie je určený na diagnostiku, liečbu, liečenie, alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Kreatín monohydrát (ako CreaBev®), L-Glutamín

Ďalšie zložky: čistená voda, glycerín, organický brusnicový prášok, organický malinový prášok, Konjakový koreň, kyselina jablčná, fosfatidylcholín, vitamín E (ako D-alfa tokoferol), organický citrusový extrakt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Doplnky stravy od spoločnosti Cymbiotika sú BIO produkty najvyššej kvality s ingredienciami získanými z divokej prírody. Produkty sa pýšia vedecky podloženou patentovanou technológiou, ktorá zaručuje maximálnu vstrebateľnosť zložiek do organizmu. Všetky produkty sú certifikované najvyšším štandardom čistoty. Produkty neobsahujú žiadne chemikálie, živočíšne produkty, GMO, sóju, lepok, pšenicu, kukuricu, orechy, mlieko, laktózu, vajcia, droždie, cukor, rozpúšťadlá, plnidlá, spojivá, ochucovadlá, aditíva, farbivá, vône, silikón.