Molekulárny Vodík, 30 tabliet

33.90 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Molekulárny vodík môže pomôcť:

  • Neutralizovať škodlivé účinky voľných radikálov
  • Znižovať oxidačný stres
  • Zlepšiť atletickú regeneráciu

PRO-TIP: Užívajte 2 dávky molekulárneho vodíka a 1-2 dávky Shilajit Tekuté Zlato denne pre celkovú dlhovekosť a zlepšenie bunkových funkcií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo si ho zamilujete

  • Detoxikuje organizmus
Cymbiotika_molekulárny_vodík_horčík_sunvibe.eu 

Elementárny horčík

Vedecky formulovaný horčík, ktorý sa po páde do vody mení na molekulárny vodíkový plyn. Vodík je najmenší a najsilnejší antioxidant, aký existuje. Priamo sa zameriava na zápal žalúdka, ktorý je hlavnou príčinou mnohých chorôb. Zlepšuje tiež hydratáciu na bunkovej úrovni a podporuje zdravé starnutie.

Molekula vodíka je najmenšia molekula, ktorá existuje a v tele funguje ako silný antioxidant. Vďaka svojej nepatrnej veľkosti prechádza cez bunkové bariéry a ľahko sa vstrebáva do celého tela. Ľudské telo potrebuje správnu rovnováhu voľných radikálov na podporu antioxidačnej aktivity. Vodík okamžite zabezpečuje rovnováhu v tele neutralizáciou voľných radikálov a oxidačného stresu. Tým, že sa to dosiahne na bunkovej úrovni, telo si udržiava homeostázu a spomaľuje predčasné starnutie. Toto sa deje pridaním plynného vodíka do vody, čím sa zvyšujú jej protizápalové a antioxidačné vlastnosti. Tieto H2 tablety sú najlepším riešením na vytváranie vody bohatej na vodík.

Produkuje 12 ppm molekulárneho vodíka na dávku.

Krajina výroby: USA

Výrobca: Cymbiotika

Tablety s molekulárnym vodíkom H2 sú rýchlo rozpustným doplnkom stravy. Rozpustite jednu vodíkovú tabletu v 350-500 ml vody izbovej teplote. Okamžite vypite. Užívajte najlepšie s odstupom 30 minút od jedla a nalačno. Neprehĺtajte vodíkovú tabletu priamo.

Môže sa opakovať až dvakrát denne*

Obsah: 30 tabliet

Skladovanie: Uchovávajte na chladnom a tmavom mieste mimo priameho slnečného žiarenia.

*Používať podľa pokynov poskytovateľa zdravotnej starostlivosti alebo lekára.

Zrieknutie sa zodpovednosti: Ak ste tehotná, dojčíte dieťa alebo máte chronický zdravotný stav, ako je cukrovka, hypertenzia alebo srdcové ochorenie, pred nákupom alebo užívaním akéhokoľvek doplnku sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Upozornenie: Jedná sa o doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy a nie je určený na diagnostiku, liečbu, liečenie, alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Magnézium

Ďalšie zložky: kyselina jablčná, dextróza, kyselina vínna, kyselina adipová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Doplnky stravy od spoločnosti Cymbiotika sú BIO produkty najvyššej kvality s ingredienciami získanými z divokej prírody. Produkty sa pýšia vedecky podloženou patentovanou technológiou, ktorá zaručuje maximálnu vstrebateľnosť zložiek do organizmu. Všetky produkty sú certifikované najvyšším štandardom čistoty. Produkty neobsahujú žiadne chemikálie, živočíšne produkty, GMO, sóju, lepok, pšenicu, kukuricu, orechy, mlieko, laktózu, vajcia, droždie, cukor, rozpúšťadlá, plnidlá, spojivá, ochucovadlá, aditíva, farbivá, vône, silikón.