Molekulárny Vodík

1 hodnotenie
Značka: Cymbiotika
33.90 €
Skladom

Molekulárny vodík môže pomôcť:

  • Neutralizovať škodlivé účinky voľných radikálov
  • Znižovať oxidačný stres
    a telesné funkcie
  • Zlepšiť atletickú regeneráciu

PRO-TIP: Užívajte 2 dávky molekulárneho vodíka a 1-2 dávky Shilajit Tekuté Zlato denne pre celkovú dlhovekosť a zlepšenie bunkových funkcií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Molekula vodíka je najmenšia molekula, ktorá existuje a v tele funguje slúži ako silný antioxidant. Vďaka svojej nepatrnej veľkosti prechádza cez bunkové bariéry a ľahko sa vstrebáva do celého tela. Ľudské telo potrebuje správnu rovnováhu voľných radikálov na podporu antioxidačnej aktivity. Vodík okamžite zabezpečuje rovnováhu v tele neutralizáciou voľných radikálov a oxidačného stresu. Tým, že sa to dosiahne na bunkovej úrovni, telo si udržiava homeostázu a spomaľuje predčasné starnutie. Toto sa deje pridaním plynného vodíka do vody, čím sa zvyšujú jej protizápalové a antioxidačné vlastnosti. Tieto H2 tablety sú najlepším riešením na vytváranie vody bohatej na vodík.

Produkuje 12 ppm molekulárneho vodíka na dávku.

Tablety s molekulárnym vodíkom H2 sú rýchlo rozpustným doplnkom stravy. Rozpustite jednu vodíkovú tabletu v 350-500 ml vody izbovej teplote. Okamžite vypite. Užívajte najlepšie s odstupom 30 minút od jedla a nalačno. Neprehĺtajte vodíkovú tabletu priamo.

Môže sa opakovať až dvakrát denne.

Skladovanie: Uchovávajte na chladnom a tmavom mieste mimo priameho slnečného žiarenia.

Magnézium

Ďalšie zložky: kyselina jablčná, dextróza, kyselina vínna, kyselina adipová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Doplnky stravy od spoločnosti Cymbiotika sú BIO produkty najvyššej kvality s ingredienciami získanými z divokej prírody. Produkty sa pýšia vedecky podloženou patentovanou technológiou, ktorá zaručuje maximálnu vstrebateľnosť zložiek do organizmu. Všetky produkty sú certifikované najvyšším štandardom čistoty. Produkty neobsahujú žiadne chemikálie, živočíšne produkty, GMO, sóju, lepok, pšenicu, kukuricu, orechy, mlieko, laktózu, vajcia, droždie, cukor, rozpúšťadlá, plnidlá, spojivá, ochucovadlá, aditíva, farbivá, vône, silikón.