Ceremoniálne Kakao Posvätné Srdce, 450g

Top produkt
Značka: Sunvibe
40 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Ceremoniálne Kakao najvyššej kvality a čistoty, Posvätné Srdce

  • 100% Živé (Raw) od začiatku do konca, t.j. teplota nikdy neprekročí 45°C.
  • Kakao je v organickej (Bio) kvalite
  • Prevyšuje Fair-trade štandardy
  • Ručne zbierané, pralesné a vysokohorské kakao
  • 100% Arriba Criollo Kakao pochádzajúce z čistých Ekvádorských Heirloom Arriba Nacional Kakaových bôbov
  • NAJLEPŠIE KAKAO!

PRO-TIP: Vychutnajte si šálku ceremoniálneho kakaa spolu s Lipozomálnymi medicínskymi hubami pro výrazný synergický efekt. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Čím je naše kakao výnimočné

  • PÔVOD
  • PESTOVANIE A ZBER
  • SPRACOVANIE
  • ZAUJÍMAVOSŤ
Sunvibe_kakao_prales Sunvibe_ceremoniálne_kakao_prales Sunvibe_ceremoniálne_kakao_prales_rawSunvibe_ceremoniálne_kakao_meditácia

Heirloom Criollo Arriba Nacional

100% Arriba Kakao pochádzajúce z čistých Heirloom Ekvádorských Criollo Arriba Nacional Kakaových bôbov - 100% CEREMONIÁLNA KVALITA. Ide o divokú odroda kakaa (bez akejkoľvek kontaminácie hybridizovanou odrodou CCN-51). Tieto pravé Arriba kakaovníky sú minimálne 30 rokov staré, pričom niektoré rastú už viac ako 80 rokov!

Vysokohorské, pralesné kakao

Kakao sa pestuje vo vysokohorskej a vysoko mineralizovanej pôde sopečného pôvodu, odkiaľ sa na chrbtoch oslíkov zváža z horských oblastí. Čistotu nášho 100% Arriba Kakaa garantujeme osobným rúčným výberom kakaových strukov a len v prípade, že sú plne dospelé a zrelé. Stromy sú vyživované iba dažďovou alebo hlbokou horskou pramenitou vodou.

100% Živé (Raw)

Kakao je vždy sušené na slnku, a nikdy plynom. Kakao zostáva 100% Živé (Raw) od začiatku do konca, kedže teplota nikdy neprekročí 45°C. Je bez kyseliny fytovej. Kakao je spracované v modernom zariadení na zároveň 100% tradičnom remeselnom vybavení, ktoré nikdy nevidelo žiadne iné kakao okrem nášho vlastného, čím sa vylučuje možnosť integrácie s kakaom nižšej kvality.

Čistota a kvalita

Tým, že ide kakaové bôby tak čistej kvality, majú kompletnú absenciu mytotoxínov, plesní, kvasiniek a húb (ktoré spôsobujú reakciu nadobličiek prejavujúcu sa nervozitou podobnou stimulácii kofeínom v mnohých kakaových produktoch). Namiesto toho, naše kakao pomáha vytvoriť vedomé kozmické spojenie a spôsobuje expanziu epifízy (osobná skúsenosť).

100% Arriba Kakao pochádzajúce z čistých Heirloom Ekvádorských Criollo Arriba Nacional Kakaových bôbov - 100% CEREMONIÁLNA KVALITA. Toto je divoká odroda kakaa (bez akejkoľvek kontaminácie hybridizovanou odrodou CCN-51). Tieto pravé Arriba kakaovníky sú minimálne 30 rokov staré, pričom niektoré rastú už viac ako 80 rokov! Kakao sa pestuje vo vysokohorskej a vysoko mineralizovanej pôde sopečného pôvodu, odkiaľ sa na chrbtoch oslíkov zváža z horských oblastí. Čistotu nášho 100% Arriba Kakaa garantujeme osobným rúčným výberom kakaových strukov a len v prípade, že sú plne dospelé a zrelé. Stromy sú vyživované iba dažďovou alebo hlbokou horskou pramenitou vodou. Kakao je vždy sušené na slnku, a nikdy plynom. Kakao zostáva 100% Živé (Raw) od začiatku do konca, kedže teplota nikdy neprekročí 45°C. Je bez kyseliny fytovej. Kakao je spracované v modernom zariadení na zároveň 100% tradičnom remeselnom vybavení, ktoré nikdy nevidelo žiadne iné kakao okrem nášho vlastného, čím sa vylučuje možnosť integrácie s kakaom nižšej kvality. Tým, že ide kakaové bôby tak čistej kvality, majú kompletnú absenciu mytotoxínov, plesní, kvasiniek a húb (ktoré spôsobujú reakciu nadobličiek prejavujúcu sa nervozitou podobnou stimulácii kofeínom v mnohých kakaových produktoch). Namiesto toho, naše kakao pomáha vytvoriť vedomé kozmické spojenie a spôsobuje expanziu epifízy (osobná skúsenosť).

Krajina pôvodu: Ekvádor

Dovozca: Sunvibe s.r.o.

Veľkosť porcie: 2pl (28 g)

Množstvo porcií: 16

Ceremoniálna porcia: 30-50g

Pre deti sa odporúča: 15g

Trvanlivosť: podľa dátumu uvedeného na obale.

Pre využitie plného potenciálu tohto ceremoniálneho kakaa sa odporúča počas prípravy neprekročiť teplotu 55°C. Jednou z možností prípravy je požadovné množstvo kakaa rozmixovať s dalšími ingredienciami spolu s teplým čajom, prípadne ho po zmixovaní ešte zohriať v hrnci. Samozrejme, aj pri tradičnom spôsobe prípravy t.j. rozpustením v horúcej tekutine (napr. čaj) oceníte jedinečnú kvalitu tohto kakaa!

Či už si pripravíte kakao k ceremoniálnemu použitiu alebo sa so sebou chcete počas dňa na chvílu prepojiť, sprítomniť či energizovať, vždy je dobré pristupovať ku kakau (príprave aj konzumácii) so zámerom, s radosťou, otvorenosťou a ďalej si Vás už povedie.

Ceremoniálne kakao je vynikajúce tak ráno, ako aj večer. Môže byť súčasťou Vášho ranného rituálu kde môžeťe nadviazať napr. 15 minútovou meditáciou, jemnou jogou alebo písaním denníka, čí plánov a pod.

Certifikovaná Bio Kakaová Hmota

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
ED Avatar autora | 4.2.2024
Kakao výnimočnej kvality, s hĺbkovým účinkom pri ceremoniálnej dávke a jedinečnou chuťou. Ideálne na terapeutickú prácu, ale aj na rekreačné, či gurmánske užívanie :) Určite túto špecialitu odporúčam každému, kto by rád zakúsil esenciu a jemnú energiu kakaa.
5
Avatar autora | 26.1.2024
Hmmmm...zatiaľ naozaj najlepšie kakao, aké som mala!Jemné v chuti, bez horkosti, a za mňa aj bez potreby ho vôbec niečím prichucovať alebo zjemňovať jeho chuť. Pritom je silné v účinkoch. Kakauko jemne, láskavo ale priamo vezme človeka za ruku na krásnu cestu do srdca a emócií. Do seba, do zraniteľnosti (v ceremoniálnej dávke a občas aj v homeopatickej:). Skvelý pomocník a sprievodca! Vďaka Ti, Filip za takýto poklad!
5
JL Avatar autora | 14.1.2024
ooo .. krása .. zatiaľ najlepšie kakao aké som kedy pil .. tak lahodné a nežné a pritom cítiť tú silu (nielen nutričnú :)
5
HN Avatar autora | 9.1.2024
Mala som uz rôzne druhy ceremoniálneho kakaa. No toto je v niečom iné...pocitovo. Proste neopísateľné slovami, no posnažím sa.. Číri intenzívny pocit otvárajúce ho srdca...lásky, sprítomnenie a zároveň let. Ďakujem, že máme možnosť sa dostať k tejto úžasnej a takto kvalitnej medicíne ako je táto ☺️❤️🪬
5
F Avatar autora | 1.12.2023
Ak hladéte kakao najvyššej kvality a čistoty, už nemusíte, našli ste ho. Úprimne a s integritou môžem napísať, že je to špecialitka na svetovej kakaovej (ceremoniálnej) scéne, nielen tu doma u nás.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: