Lipozomálny Vitamín B12 + B6 :15 g

Top produkt
1 hodnotenie
Značka: Cymbiotika
59.90 €
Skladom

Lipozomálny Vitamín B12 + B6 môže pomôcť:

  • Zvýšiť úroveň energie
  • Zlepšiť náladu
  • Podporovať zdravé srdce

PRO-TIP: Užívajte B12 spolu s D3+K2+CoQ10 pre celkové zvýšenie energie a zlepšenie nálady.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo si ho zamilujete

  • Zvyšuje úroveň energie
  • Zlepšuje náladu
  • Podporuje bunkové zdravie
Jul5_PDPBenefits_B12_L-Methylfolate Jul5_PDPBenefits_B12_B6 Jul5_PDPBenefits_B12_L-Methylfolate

Vitamín B12

Vitamín B12 vo forme metylkobalamínu pôsobí na udržanie úrovne vašej energie počas celého dňa.

Vitamín B6

Vitamín B6 zlepšuje vašu náladu a duševné zdravie.

L-Metylfolát

L-metylfolát podporuje zdravú tvorbu červených krviniek a tvorbu neurotransmiterov.

Cymbiotika B12 + B6 je organická zmes metylkobalamínu, adenozylkobalamínu a hydroxokobalamínchloridu, troch bioaktívnych foriem vitamínu B12 plus vitamínu B6 (Pyridoxín HCI) a L-metylfolátu (folátu), kriticky dôležitého vitamínu pre správnu metyláciu a bunkovú detoxikáciu. Vitamín B12 podporuje tvorbu červených krviniek, náladu, pamäť, bunkovú energiu a zdravie srdca a kostí. Celá táto receptúra využíva pokročilú lipozomálnu technológiu, ktorá zlepšuje absorpciu a biologickú dostupnosť.

Užívajte 12 pumpičiek denne

Načapujte na lyžicu a konzumujte. Môže byť primiešaný do nápoja podľa vášho výberu a môže sa užívať s jedlom alebo bez jedla.

Po otvorení skladujte na chladnom a tmavom mieste alebo v chladničke. Neuchovávajte v mrazničke. Zabráňte ústnemu kontaktu s dávkovačom pumpy, aby ste zachovali čerstvosť.

Vitamín B12 (metylkobalamín, hydroxokobalamín chlorid, adenozylkobalamín), vitamín B6 (pyridoxín HCL), L-metylfolát (folát), kyselina fulvová

Ďalšie zložky: čistená voda, organický glycerín, organický prášok z čučoriedkovej šťavy, fosfatidylcholín, kyselina jablčná, konjakový koreň, hydrogenuhličitan draselný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Doplnky stravy od spoločnosti Cymbiotika sú BIO produkty najvyššej kvality s ingredienciami získanými z divokej prírody. Produkty sa pýšia vedecky podloženou patentovanou technológiou, ktorá zaručuje maximálnu vstrebateľnosť zložiek do organizmu. Všetky produkty sú certifikované najvyšším štandardom čistoty. Produkty neobsahujú žiadne chemikálie, živočíšne produkty, GMO, sóju, lepok, pšenicu, kukuricu, orechy, mlieko, laktózu, vajcia, droždie, cukor, rozpúšťadlá, plnidlá, spojivá, ochucovadlá, aditíva, farbivá, vône, silikón.