NMN (NIKOTÍNAMID MONONUKLEOTID) + Trans-Resveratrol

77.90 €
Skladom

NMN + Trans-Resveratrol môže pomôcť pri:

  • Udržuje zdravú DNA
  • Znižuje oxidačný stres a spomaľuje predčasné starnutie
  • Podporuje bunkový metabolizmus a energiu

PRO-TIP: Užívajte spolu s Vitamínom B12+B6 pre spomalenie predčasného starnutia. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo si ho zamilujete

  • Prekurzor NAD+
  • Podporuje bunkový metabolizmus
  • Znižuje oxidačný stres
Cymbiotika NMN Cymbiotika Zelené Kávové Zrno Cymbiotika_NMN_Trans-Resveratrol_Apigenin

NMN

NMN pomáha nášmu telu produkovať molekulu nazývanú NAD+, ktorá je nevyhnutná pre mnohé biologické funkcie, ako je produkcia energie a udržiavanie zdravej DNA.

Zelené kávové zrno

Zelené kávové zrná obsahujú zlúčeninu nazývanú kyselina chlorogenová, ktorá sa môže pochváliť mnohými zdravotnými výhodami vrátane zlepšeného metabolizmu a energetickej hladiny.

Apigenín

Apigenín je bioflavonoid, ktorý pôsobí proti účinkom poškodenia voľnými radikálmi, podporuje dlhovekosť a spomaľuje predčasné starnutie.

NMN (nikotínamid mononukleotid) je molekula odvodená od niacínu, formy vitamínu B3. Niacín sa tiež označuje ako kyselina nikotínová a je jedným z 13 základných vitamínov, ktoré ľudské telo potrebuje pre optimálne zdravie. NMN si nedávno získal pozornosť pre svoj potenciál na spomalenie procesu starnutia a schopnosť zlepšiť mitochondriálne funkcie.

NMN od Cymbiotika s pridanými polyfenolmi a antioxidantmi môže výrazne zvýšiť hladiny NAD (nikotínamid adenín dinukleotid) v celom tele. NAD hrá dôležitú úlohu v energii, metabolizme a udržiavaní zdravej génovej expresie. Zvyšovaním hladín NMN v tele prostredníctvom suplementácie NMN zlepšujeme biosyntézu NAD a pomáhame obnoviť klesajúce hladiny NAD, keď starneme. Keďže produkcia NAD je rozhodujúca pre udržanie fungovania vašich buniek na optimálnej úrovni, nikotínamid mononukleotid sa považuje za dôležitý doplnok výživy na udržanie bunkového zdravia.

Krajina výroby: USA

Výrobca: Cymbiotika

Užívajte 2 kapsuly denne*

Obsah balenia: 60 kapsúl

Balené v sklenenej fľaštičke s ochranou proti UV žiareniu.

Skladujte na chladnom tmavom mieste.

*Používať podľa pokynov poskytovateľa zdravotnej starostlivosti alebo lekára.

Zrieknutie sa zodpovednosti: Ak ste tehotná, dojčíte dieťa alebo máte chronický zdravotný stav, ako je cukrovka, hypertenzia alebo srdcové ochorenie, pred nákupom alebo užívaním akéhokoľvek doplnku sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Upozornenie: Jedná sa o doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy a nie je určený na diagnostiku, liečbu, liečenie, alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

NMN (nikotínamid mononukleotid), apigenín 98 %, extrakt zo zeleného čaju (20 % L-theanín), resveratrol (98 % transresveratrol), zelené kávové zrná (10 % kofeín)

Ďalšie zložky: Vegetariánska kapsula (hypromelóza)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Doplnky stravy od spoločnosti Cymbiotika sú BIO produkty najvyššej kvality s ingredienciami získanými z divokej prírody. Produkty sa pýšia vedecky podloženou patentovanou technológiou, ktorá zaručuje maximálnu vstrebateľnosť zložiek do organizmu. Všetky produkty sú certifikované najvyšším štandardom čistoty. Produkty neobsahujú žiadne chemikálie, živočíšne produkty, GMO, sóju, lepok, pšenicu, kukuricu, orechy, mlieko, laktózu, vajcia, droždie, cukor, rozpúšťadlá, plnidlá, spojivá, ochucovadlá, aditíva, farbivá, vône, silikón.