Žiarivé Zdravie™ popdora krásy, 42 kapsúl

89.90 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Žiarivé zdravie môže pomôcť s nasledovným:

  • Aktivuje dráhy, ktoré napodobňujú pôst
  • Aktívne spomaľuje proces starnutia a môže zvýšiť dlhovekosť
  • Chráni, opravuje, hydratuje a vyhladzuje pokožku na bunkovej úrovni

PRO-TIP: Užívajte spolu s Lipozomálnym vitamínom C pre omladenie pokožky a ďalšie zvýšenie produkcie kolagénu a podporu buniek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo sa skrýva vo vnútri

  • Kyselina hyalurónová
  • Spermidín
Cymbiotika_Kyselina_hyalurónová_sunvibe Cymbiotika_spermidín_sunvibe 

ČO TO JE:

Ide o glykozaminoglykán, ktorý je dôležitou zložkou extracelulárnej matrice a poskytuje bunkám štrukturálnu podporu.

PREČO BOLA POUŽITÁ:

Kyselina hyalurónová je známa svojou schopnosťou zadržiavať vodu a zohráva úlohu pri udržiavaní hydratácie a lubrikácie tkanív. Kyselina hyalurónová funguje v synergii s kolagénom a je zodpovedná za udržiavanie hydratácie a pružnosti pokožky a pôsobí ako lubrikant a tlmič pre kĺby.

ČO TO JE:

Spermidín je prirodzene sa vyskytujúci polyamín, ktorý hrá dôležitú úlohu pri raste buniek, diferenciácii a regulácii bunkových procesov.

PREČO BOL POUŽITÝ:

Stimuluje autofágiu a je známe, že aktivuje dráhy, ktoré napodobňujú pôst. Autofágia je regulovaný bunkový mechanizmus, ktorý eliminuje dysfunkčné bunkové zložky a umožňuje regeneráciu a recykláciu bunkových zložiek. Tento proces je nevyhnutný pre udržanie bunkového zdravia a spája sa s dlhovekosťou a prevenciou chorôb súvisiacich s vekom.

Žiarivé Zdravie™ využíva multifunkčný prístup pre spomalenie rýchlosti starnutia. Je navrhnutý s regeneračnými peptidmi, rastovými faktormi a ceramidmi pre omladenie buniek a podporu krásy na bunkovej úrovni. Žiarivé Zdravie™ podporuje bunkovú opravu a hydratáciu, podporuje pružnosť pokožky a produkciu kolagénu a znižuje výskyt jemných liniek a vrások, čím dodáva pleti mladistvý vzhľad a žiarivý lesk.

Táto receptúra obsahuje tri účinné zlúčeniny, ktoré bojujú proti predčasnému starnutiu: spermidín a kyselinu hyalurónovú. Spermidín napodobňuje pôst a kalorické obmedzenie pre vyvolanie autofágie, ktorá obmedzuje zápal a oxidačný stres, hlavných vinníkov starnutia a súvisiacich chorôb. Kyselina hyalurónová podporuje jemnejšiu a zdravšiu pokožku, čo pomáha znižovať výskyt jemných liniek a vrások.

Krajina výroby: USA

Výrobca: Cymbiotika

Odporúčané dávkovanie: Dospelí užívajte dve (2) kapsuly denne s vodou, ako doplnok stravy alebo ako kvalifikovaný zdravotnícky pracovník.

Najlepšie je užívať 5 dní a následne dva dni voľna*

Obsah balenia: 42 kapsúl

Trvanlivosť: Expirácia je 18 mesiacov od dátumu uvedeného na obale.

*Používať podľa pokynov poskytovateľa zdravotnej starostlivosti alebo lekára.

Zrieknutie sa zodpovednosti: Ak ste tehotná, dojčíte dieťa alebo máte chronický zdravotný stav, ako je cukrovka, hypertenzia alebo

Upozornenie: Jedná sa o doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy a nie je určený na diagnostiku, liečbu, liečenie, alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Vitamín A (ako NutraAssure®‡ BioPure●BioLipid®‡ Retinyl Palmitate RAE), Organický vitamín D3 (ako PhytoSure®-O.C. ®‡ Organický vegánsky cholekalciferol PurePlantD3), Cymbiotika® Multiformed Emulsion Suspension Matrix™ so žiarivou zdravou hmotou‡‡ Radiant Health ), Esenciálny olej z japonskej purpurovej ryže, olej z himalájskeho rakytníka a Haematococcus pluvialis (sladkovodné riasy) olej (ako PhytoSure®‡ BioPure●BioLipid®‡ multiformná emulzná suspenzná matrica), Cymbiotika®‡ Radiant Healthy‡glow: Kyselina hyalurónová (ako NutraAssure®‡ BioPure●BioLipid®‡ hyaluronát sodný), Tetra-Peptid Glutatión-Cysteín-Prolín-Glycín (ako NutraAssure®‡ Fermentovaný TetraFermetide®‡ Matrix), All-beneans: 1 All-Pterostivern (ako PhytoSure®‡ Co-Complexed Ultra-Micronized Stilbenoid Matrix), Spermidín (ako PhytoSure®‡ Polyamíny, celkom)

Ostatné zložky: Liqui-PurePlantCap®‡ (upravená funkčná rastlinná celulózová kapsula), Cymbiotika® Radiant Healthy Glow™‡‡ (upravený maniokový koreňový škrob, fosfolipidy, šalvia konc. extrakt, extrakt z cukrovej trstiny konc. extrakt, extrakt z kvetov levandule Aromatika, Butterfly Pea Flower Conc. Ext., sľuda, Spirulina), za studena lisovaná šťava z fialovej mrkvy Frac. Conc Ext., Schisandra Berry Conc. Ext.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Doplnky stravy od spoločnosti Cymbiotika sú BIO produkty najvyššej kvality s ingredienciami získanými z divokej prírody. Produkty sa pýšia vedecky podloženou patentovanou technológiou, ktorá zaručuje maximálnu vstrebateľnosť zložiek do organizmu. Všetky produkty sú certifikované najvyšším štandardom čistoty. Produkty neobsahujú žiadne chemikálie, živočíšne produkty, GMO, sóju, lepok, pšenicu, kukuricu, orechy, mlieko, laktózu, vajcia, droždie, cukor, rozpúšťadlá, plnidlá, spojivá, ochucovadlá, aditíva, farbivá, vône, silikón.