Super Tonikum Nadobličky

1 hodnotenie
Značka: Cymbiotika
55.90 €
Skladom

Nadobličkové tonikum môže pomôcť s nasledovným:

  • Podporuje schopnosť organizmu reagovať na stres
  • Podporuje vyrovnanú náladu
  • Znižuje stres a úzkosť

PRO-TIP: Užívajte tonikum spolu s Shilajitom, aby ste ešte viac znížili účinky stresu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo si ho zamilujete

  • Zvyšuje odolnosť
  • Znižuje stres
  • Super nutrient
Jul5_PDPBenefits_Adrenal_Super_Tonic_Ashwagandha Jul5_PDPBenefits_Adrenal_Super_Tonic_Holy_Basil Jul5_PDPBenefits_Adrenal_Super_Tonic_Moringa

Ashvaganda

Ashvaganda je silný adaptogén, ktorý zlepšuje reakciu tela na stres a úzkosť.

Posvätná Bazalka

Bazalka posvätná je taktiež silný adaptogén, ktorý znižuje stres a zlepšuje náladu.

Moringa

Moringa je bohatá na vitamíny a minerály a má účinky na zlepšenie nálady.

Super Tonikum pre Nadibličky od Cymbiotika je vyrobené z dokonalej rovnováhy bylín, ktoré pomáhajú podporovať vyrovnanú náladu, celkové zdravie a vitalitu. Táto formula bola vytvorená pre zvládnutie vyššej úrovne stresu, úzkosti, depresie, vysokého krvného tlaku, porúch spánku a bolesti svalov. Tento doplnok môže časom znižovať hladiny kortizolu, čo je nevyhnutné pre zdravý imunitný systém a reguláciu menštruačného cyklu.

Odporúčané použitie: Užitie 12 pumpičiek denne

Načerpajte na lyžicu a konzumujte. Možno primiešať do nápoja podľa vášho výberu, ako je voda alebo džús. Toto bylinné super tonikum sa môže užívať s jedlom alebo bez jedla.

Organické hydrosóly Biodynamic® (levanduľa, pelargónie, rozmarín), extrakt z guavy, organický extrakt z moringy, extrakt z Ashwagandhy, extrakt z bazalky posvätnej (Tulsi), extrakt z aloe vera, organický extrakt z Berberis Aristata, organický prášok z mrazom sušenej šťavy z kurkumy, organický extrakt z amly , Bio citrónovo myrtový olej, bio levanduľový olej, rozmarínový esenciálny olej

Ďalšie zložky: Organický glycerín z ľanových semien, <5% Organický Biodynamic® Ethanol, Organický extrakt zo stévie

Dodatočné parametre

Kategória: OBCHOD
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Doplnky stravy od spoločnosti Cymbiotika sú BIO produkty najvyššej kvality s ingredienciami získanými z divokej prírody. Produkty sa pýšia vedecky podloženou patentovanou technológiou, ktorá zaručuje maximálnu vstrebateľnosť zložiek do organizmu. Všetky produkty sú certifikované najvyšším štandardom čistoty. Produkty neobsahujú žiadne chemikálie, živočíšne produkty, GMO, sóju, lepok, pšenicu, kukuricu, orechy, mlieko, laktózu, vajcia, droždie, cukor, rozpúšťadlá, plnidlá, spojivá, ochucovadlá, aditíva, farbivá, vône, silikón.