D3 pre Dojčatá

22.90 €
Skladom

D3 pre dojčatá môže pomôcť podporiť:

  • Zdravý imunologický vývoj
  • Zdravie mozgu a kognitívny vývoj
  • Zdravé zuby a kosti

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo sa nachádza vo vnútri

  • Vitamín D3 (Lišajník)
Cymbiotika_vitamín_D3_pre_deti_sunvibe.eu

ČO TO JE:

Forma rastlinného D3 chránená ochrannou známkou.

PREČO BOL POUŽITÝ:

Vitamín D3 je nevyhnutný pre zdravý rast a vývoj detí. Pomáha posilňovať kosti a svaly, posilňuje imunitu, zlepšuje náladu a hladinu energie, zmierňuje zápaly a zlepšuje činnosť srdca.

Vek 0-12 mesiacov

Vitamín D3 hrá kľúčovú úlohu pri raste a vývoji dojčiat. Pomáha posilňovať imunitný systém, podporuje silné zuby a kosti, pomáha im prispôsobiť sa zmenám a stresu a podporuje zdravý vývoj mozgu. Táto receptúra pre dojčatá D3 obsahuje organický kokosový MCT olej a vegánsky vitamín D3 pochádzajúci z lišajníkov.

Krajina výroby: USA

Výrobca: Cymbiotika

Pre dojčatá 0,5 ml (5 kvapiek) denne alebo podľa pokynov vášho pediatra alebo zdravotníckeho pracovníka.*

Pred užitím alebo poskytnutím tohto produktu alebo akéhokoľvek iného výživového doplnku svojim deťom sa prosím poraďte s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a vždy ho požiadajte o radu v súvislosti s akýmikoľvek otázkami týkajúcimi sa akéhokoľvek zdravotného stavu.

Upozornenie: Jedná sa o doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy a nie je určený na diagnostiku, liečbu, liečenie, alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Vitamín D3 (lišajník), BIO kokosový MCT olej

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Doplnky stravy od spoločnosti Cymbiotika sú BIO produkty najvyššej kvality s ingredienciami získanými z divokej prírody. Produkty sa pýšia vedecky podloženou patentovanou technológiou, ktorá zaručuje maximálnu vstrebateľnosť zložiek do organizmu. Všetky produkty sú certifikované najvyšším štandardom čistoty. Produkty neobsahujú žiadne chemikálie, živočíšne produkty, GMO, sóju, lepok, pšenicu, kukuricu, orechy, mlieko, laktózu, vajcia, droždie, cukor, rozpúšťadlá, plnidlá, spojivá, ochucovadlá, aditíva, farbivá, vône, silikón.