D3 + K2 pre deti, 1 - 3 roky

24.90 €
Skladom

D3 + K2 pre deti od 1 do 3 rokov môže pomôcť podporiť:

  • Zdravý imunologický vývoj
  • Zdravie mozgu a kognitívny vývoj
  • Zdravé zuby a kosti

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo sa nachádza vo vnútri

  • Vitamín D3 (Lišajník)
  • Vitamín K2 MK-7
Cymbiotika_vitamín_D3_pre_deti_sunvibe.euCymbiotika_K2_MK7_pre_deti_sunvibe.eu

ČO TO JE:

Forma rastlinného D3 chránená ochrannou známkou.

PREČO BOL POUŽITÝ:

Vitamín D3 je nevyhnutný pre zdravý rast a vývoj detí. Pomáha posilňovať kosti a svaly, posilňuje imunitu, zlepšuje náladu a hladinu energie, zmierňuje zápaly a zlepšuje činnosť srdca.

ČO TO JE:

Vitamín rozpustný v tukoch, ktorý pomáha aktivovať vstrebávanie vápnika v kostiach a pomáha udržiavať kosti zdravé.

PREČO BOL POUŽITÝ:

Môže poskytnúť podporu zvýšením srdcového výdaja a presunom vápnika z krvných ciev a kostí, čím sa zabráni hromadeniu vápnika na nežiadúcich miestach.

Vek 1-3 roky

Vitamín D3 hrá kľúčovú úlohu pri raste a vývoji detí. Vitamín D3 a K2 synergicky podporujú silné zuby a kosti, zdravý neurologický a kognitívny vývoj, odolný imunitný systém, vyrovnanú náladu a zdravý cirkadiánny rytmus. Táto D3+K2 receptúra pre batoľatá obsahuje organický kokosový MCT olej, vegánsky vitamín D3 z lišajníkov a vitamín K2 (MK-7).

Krajina výroby: USA

Výrobca: Cymbiotika

Pre batoľatá 0,5 ml (5 kvapiek) denne alebo podľa pokynov vášho pediatra alebo zdravotníckeho pracovníka.*

Pred užitím alebo poskytnutím tohto produktu alebo akéhokoľvek iného výživového doplnku svojim deťom sa prosím poraďte s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a vždy ho požiadajte o radu v súvislosti s akýmikoľvek otázkami týkajúcimi sa akéhokoľvek zdravotného stavu.

Upozornenie: Jedná sa o doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy a nie je určený na diagnostiku, liečbu, liečenie, alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Vitamín D3 (lišajník), vitamín K2 (MK-7), BIO kokosový MCT olej

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Doplnky stravy od spoločnosti Cymbiotika sú BIO produkty najvyššej kvality s ingredienciami získanými z divokej prírody. Produkty sa pýšia vedecky podloženou patentovanou technológiou, ktorá zaručuje maximálnu vstrebateľnosť zložiek do organizmu. Všetky produkty sú certifikované najvyšším štandardom čistoty. Produkty neobsahujú žiadne chemikálie, živočíšne produkty, GMO, sóju, lepok, pšenicu, kukuricu, orechy, mlieko, laktózu, vajcia, droždie, cukor, rozpúšťadlá, plnidlá, spojivá, ochucovadlá, aditíva, farbivá, vône, silikón.