Protizápalová podpora, 56 kapsúl

79.90 €
Skladom

Protizápalová podpora môže pomôcť s nasledovným:

  • Zlepšuje systémové omladzovanie
  • Pomáha inhibovať zápal v celom tele
  • Pomáha podporovať pohodlie a pohyblivosť kĺbov

PRO-TIP: Pre výraznejšie adresovanie zápalu a podporu celého systému užívajte spolu s Metabolické zdravie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo sa skrýva vo vnútri

  • Nobiletín
  • PEA (palmitoyletanolamid)
  • Kurkumín (O.C. Organické kurkuminoidy)
Cymbiotika_protizápalové_zdravie_nobiletín_sunvibe.eu Cymbiotika_protizápalové_zdravie_PEA_sunvibe.eu Cymbiotika_protizápalové_zdravie_kurkumín_sunvibe.eu

ČO TO JE:

Multifunkčná zlúčenina preukázateľne podporujúca detoxikačné procesy v tele bojom proti voľným radikálom.

PREČO BOL POUŽITÝ:

Ukázalo sa, že nobiletín vykazuje antioxidačnú, protizápalovú, protinádorovú a antiangiogénnu aktivitu in vitro a in vivo. V iných štúdiách Nobiletín preukázal potenciálnu schopnosť znižovať cholesterol a aterosklerózu, potláčať úbytok kostnej hmoty a zlepšovať hyperglykémiu a inzulínovú rezistenciu.

ČO TO JE:

Organická zlúčenina, prírodný monoamínový alkaloid a stopový amín, vyrobený z tuku.

PREČO BOL POUŽITÝ:

Ukázalo sa, že PEA sa v tele viaže na bunky a znižuje bolesť a opuch.

ČO TO JE:

Žltý pigment a polyfenol s antioxidačnými vlastnosťami

PREČO BOL POUŽITÝ:

Štúdie naznačujú, že kurkumín zmierňuje oxidačný stres, zápaly pri chronických ochoreniach prostredníctvom dráhy Nrf2-keap1, ktorá je hlavnou ochrannou odpoveďou na oxidačný a elektrofilný stres.

Protizápalová podpora obsahuje koncentráty vedecky a klinicky podložených zlúčenín prinášajúce účinnosť a výsledky. Kombinácia Nobiletinu, PEA a kurkumínu, premyslene formulovaná, môže pomôcť rozložiť zápal a pomôcť vám udržať zdravú zápalovú reakciu na podporu homeostázy a celkového zdravia.

Použité zložky preukázateľne a výrazne podporujú zdravý zápal, čím vám umožňujú fungovať vo svojom plnom potenciáli a vrátiť sa k tomu, čo máte radi, s väčšou flexibilitou, mobilitou a pohodlím.

Krajina výroby: USA

Výrobca: Cymbiotika

Obsah: 56 kapsúl (28 dávok)

Odporúčané použitie: Dospelí užívajte dve (2) kapsuly denne s vodou alebo džúsom ako doplnok stravy alebo podľa pokynov kvalifikovaného lekára.*

Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste alebo v chladničke. Neuchovávajte v mrazničke.

Trvanlivosť: Expirácia je 18 mesiacov od dátumu uvedeného na obale.

*Používať podľa pokynov poskytovateľa zdravotnej starostlivosti alebo lekára.

Zrieknutie sa zodpovednosti: Ak ste tehotná, dojčíte dieťa alebo máte chronický zdravotný stav, ako je cukrovka, hypertenzia alebo srdcové ochorenie, pred nákupom alebo užívaním akéhokoľvek doplnku sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Upozornenie: Jedná sa o doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy a nie je určený na diagnostiku, liečbu, liečenie, alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Vitamín D3 (ako PhytoSure®-O.C. ®‡ PurePlantD3 Bio Vegan Cholekalciferol), Vitamín B3 (ako NutraAssure®‡ Kyselina nikotínová), Zinok (ako NutraAssure®‡ Bisglycinát zinočnatý), Selén (ako SelenoExcell Organicky-viazaný zo Saccharomyces cerevisiae), Palmitoyletanolamid (ako PhytoSure®‡ Ultra-Micron PEA), Baikalín (ako PhytoSure®‡ Baikalín), Bio kurkumín (ako PhytoSure®‡-O.C. Kurkuminoidy), Polymetoxyflavónový komplex (ako PhytoSure®‡ Nobiletin: 1 + Tangeretín), Organický Piperín (ako PhytoSure®‡- O.C. Piperín), Cymbiotika Relief Enhancement Co-Complexed Zmes (patentovaná), zázvor [ako PhytoSure®‡ Zázvor (Koreň) Konc. Ext. poskytujúci Gingeroly, Total a 6-Gingerol] Bio Kyslá Čerešňa [ako PhytoSure®‡-O.C. Kyslá Čerešňa (Ovocie) Konc. Ext.], Kadidlo [ako PhytoSure®‡ Kadidlo (Šťava/živica) Konc. Ext.]

Ďalšie zložky: PurePlantCap®-O.C.®‡ (bio vegetariánska kapsula Pullman), bio arabská guma, rastlinný vosk z mastných kyselín s krátkym reťazcom, bio škrob z manioku, OrganoPlex®‡ Complex (bio pomarančový ovocný koncentrát, za studena lisovaný prášok z bio limetky, Koncentrovaný za studena lisovaný džúsový prášok, Konc. Vanilkový Ext.) Nu-FLOW®‡ (Bio koncentrát z ryžových šupiek)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Doplnky stravy od spoločnosti Cymbiotika sú BIO produkty najvyššej kvality s ingredienciami získanými z divokej prírody. Produkty sa pýšia vedecky podloženou patentovanou technológiou, ktorá zaručuje maximálnu vstrebateľnosť zložiek do organizmu. Všetky produkty sú certifikované najvyšším štandardom čistoty. Produkty neobsahujú žiadne chemikálie, živočíšne produkty, GMO, sóju, lepok, pšenicu, kukuricu, orechy, mlieko, laktózu, vajcia, droždie, cukor, rozpúšťadlá, plnidlá, spojivá, ochucovadlá, aditíva, farbivá, vône, silikón.