Nootropný Creamer - Pokročilá superpotravina

Novinka
Značka: Cymbiotika
39 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Nootropný creamer môže pomôcť s nasledovným:

  • Zlepšuje pamäť, náladu, pozornosť a učenie
  • Zlepšuje kognitívnu výkonnosť pod stresom a podporuje duševnú odolnosť
  • Zpomaluje uvolňování kofeinu

PRO-TIP: Pridajte nootropický creamer do bio Matcha prášku, dokonalého dua pre lepšie sústredenie, prirodzenú energiu a jasnosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo sa skrýva vo vnútri

  • Alpha GPC
  • L-tyrozín
  • MCT (triglyceridy so stredným reťazcom)
  • L-theanín
Alfa_GPC_nootropic_creamer_cymbiotika_sunvibe L-tyrozín_nootropic_creamer_cymbiotika_sunvibe MCT_nootropic_creamer_cymbiotika_sunvibeL-theanín_nootropic_creamer_cymbiotika_sunvibe

ČO TO JE:

Alfa-GPC alebo alfa-glycerofosfocholín je prírodná zlúčenina nachádzajúca sa v mozgu a iných častiach tela.

PREČO BOLA POUŽITÁ:

Alpha-GPC je zahrnutá pre jej kognitívne a neuroprotektívne účinky ako aj celkové zdravie mozgu.

ČO TO JE:

L-tyrozín je aminokyselina, ktorá slúži ako prekurzor dôležitých neurotransmiterov v mozgu, ako je dopamín, norepinefrín a epinefrín.

PREČO BOL POUŽITÝ:

L-tyrozín môže podporovať syntézu neurotransmiterov, zlepšovať kognitívne funkcie, zvyšovať odolnosť voči stresu, podporovať pozornosť a sústredenie, pomáha pri regulácii nálady a zvyšuje výkon pri cvičení.

ČO TO JE:

Triglyceridy so stredne dlhým reťazcom (MCT) sú typom tukovej molekuly zloženej zo stredne dlhých reťazcov mastných kyselín. Na rozdiel od triglyceridov s dlhým reťazcom (LCT), ktoré sú bežnejšie v strave, majú MCT kratšie reťazce mastných kyselín, ktoré zvyčajne obsahujú 6 až 12 atómov uhlíka. Tento rozdiel v dĺžke reťazca ovplyvňuje, ako sa MCT metabolizujú v tele a potenciálne zdravotné výhody, ktoré ponúkajú.

PREČO BOLA POUŽITÁ:

Kvôli ich rýchlej premene na ketóny sa MCT často používajú ako zdroj energie pre jednotlivcov, ktorí hľadajú trvalé zvýšenie energie. Ketóny produkované metabolizmom MCT môžu prechádzať cez hematoencefalickú bariéru a poskytovať alternatívny zdroj energie pre mozog.

ČO TO JE:

Aminokyselina, ktorá je spojená s nervovými impulzmi v mozgu, ako aj s uvoľňovaním určitých neurotransmiterov.

PREČO BOLA POUŽITÁ:

L-Theanín môže výrazne znížiť úzkosť a stres, zlepšiť kvalitu spánku, udržiavať zdravé mozgové bunky a podporovať kognitívne funkcie.

Nootropický Creamer od Cymbiotika je na živiny bohatá superpotravina plná zdravých tukov, ako je MCT z kokosových orechov, biologicky dostupných minerálov a aminokyselín ako L-theanín, L-tyrozín a Alpha GPC. Je to účinná zmes, ktorá sa snaží pozdvihnúť váš ranný rituál, zlepšuje kogníciu, sústredenie a duševnú jasnosť. Recepúra je strategicky navrhnutá tak, aby pôsobila proti kyslosti, ktorá sa často nachádza vo vašej rannej šálke kávy, a zároveň zlepšuje hladinu prirodzenej energie, poskytuje chvíle jasnosti a sústredenia počas celého dňa bez nervozity a stresu. Tento nootropný krém je lahodný, luxusne bohatý a krémový pričom neobsahuje pridané cukry.

Krajina výroby: USA

Výrobca: Cymbiotika

Pridajte 1 odmerku do svojej šálky kávy, čaju alebo smoothie.

MCT (triglyceridy so stredným reťazcom), Aquamin MgAG, Alpha GPC, L-theanín, L-tyrozín.

Bio sušené kokosové mlieko z ovocia kokosu, bio vanilkový extrakt, bio kokosový extrakt, morská soľ, stevia glykozid (Rebaudioside M).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Doplnky stravy od spoločnosti Cymbiotika sú BIO produkty najvyššej kvality s ingredienciami získanými z divokej prírody. Produkty sa pýšia vedecky podloženou patentovanou technológiou, ktorá zaručuje maximálnu vstrebateľnosť zložiek do organizmu. Všetky produkty sú certifikované najvyšším štandardom čistoty. Produkty neobsahujú žiadne chemikálie, živočíšne produkty, GMO, sóju, lepok, pšenicu, kukuricu, orechy, mlieko, laktózu, vajcia, droždie, cukor, rozpúšťadlá, plnidlá, spojivá, ochucovadlá, aditíva, farbivá, vône, silikón.