JABLČNÝ OCOT, 60 kapsulí

39.90 €
Skladom

JABLČNÝ OCOT v Kapsuliach môže pomôcť s nasledovným:

  • Posilňuje metabolizmus
  • Podporuje zdravé trávenie
  • Pomáha kontrolovať nutkavú chuť do jedla

PRO-TIP: Užívajte kapsulu Jablčného octu spolu so SHILAJIT Živá Horská Živica 30 minút pred jedlom na zlepšenie trávenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo si ho zamilujete

  • Posilňuje metabolizmus
  • Zdroj energie
  • Kontroluje nutkavé chute k jedlu
Cymbiotika_Jablčný_Ocot_-_sunvibe.eu Cymbiotika_Jabčlný_Ocot_Tiamín_sunvibe.eu Cymbiotika_Jabčlný_Ocot_Chromax_sunvibe.eu

Jablčný ocot

Jablčný ocot môže zvýšiť metabolizmus a podporiť chudnutie.

Tiamín

Tiamín pomáha bunkám premieňať sacharidy na energiu.

Chromax™ Pikonát chromitý

Výskum ukazuje, že pikonát chromitý znižuje potrebu príjmu potravy, hlad a chute u jedincov s nadváhou v priebehu 8 týždňov.

Kapsule s Jablčným octom od Cymbiotika sú vyrobené z bio jabĺk v dvojkrokovom fermentačnom procese, kde sa fruktóza z jabĺk premení na alkohol a potom probiotické baktérie premenia alkohol na kyselinu octovú. Tento kmeň baktérií je známy ako „matka“ a obsahuje desiatky probiotík nevyhnutných pre zdravie. Do našich doplnkov s jablčným octom sme pridali Chromax® pikolinát chrómu a tiamín, dve zlúčeniny, u ktorých bolo preukázané, že zlepšujú metabolizmus a inzulínovú rezistenciu. Konzumácia Jablčného octu vo forme kapsúl namiesto tekutej formy zjednodušuje denný príjem a eliminuje silnú chuť a vôňu octu, pričom vám stále poskytuje všetky výhody.

Krajina výroby: USA

Výrobca: Cymbiotika

Obsah balenia: 60 kapsulí (30 dávok)

Užívajte 2 kapsuly jablčného octu denne*

Skladovanie: Uchovávajte na chladnom tmavom mieste.

Trvanlivosť: Expirácia je 18 mesiacov od dátumu uvedeného na obale.

*Používať podľa pokynov poskytovateľa zdravotnej starostlivosti alebo lekára.

Zrieknutie sa zodpovednosti: Ak ste tehotná, dojčíte dieťa alebo máte chronický zdravotný stav, ako je cukrovka, hypertenzia alebo srdcové ochorenie, pred nákupom alebo užívaním akéhokoľvek doplnku sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Upozornenie: Jedná sa o doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy a nie je určený na diagnostiku, liečbu, liečenie, alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Organický fermentovaný jablčný ocot, Chromax® Pikonát chromitý, tiamín

Ďalšie zložky: vegetariánska (hypromelózová) kapsula, organický prášok z ryžových šupiek

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Doplnky stravy od spoločnosti Cymbiotika sú BIO produkty najvyššej kvality s ingredienciami získanými z divokej prírody. Produkty sa pýšia vedecky podloženou patentovanou technológiou, ktorá zaručuje maximálnu vstrebateľnosť zložiek do organizmu. Všetky produkty sú certifikované najvyšším štandardom čistoty. Produkty neobsahujú žiadne chemikálie, živočíšne produkty, GMO, sóju, lepok, pšenicu, kukuricu, orechy, mlieko, laktózu, vajcia, droždie, cukor, rozpúšťadlá, plnidlá, spojivá, ochucovadlá, aditíva, farbivá, vône, silikón.