Unikátny balzam proti bolesti

59.90 €
Skladom

Unikátny balzam proti bolesti môže pomôcť s nasledovným:

  • Zmierňuje akútnu a chronickú bolesť svalov
  • Stimuluje prietok krvi a zvyšuje cirkuláciu
  • Znižuje zápal

PRO-TIP: Pre zmiernenie bolesti a kŕčov naneste balzam proti bolesti na telo, zatiaľ čo budete popíjať teplú šálku Shilajitu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo sa nachádza vo vnútri

  • Nechtíkový olej
  • Zázvorový olej
  • Mentolové kryštály
  • Ananásové enzýmy
  • Kurkumový olej
  • Olej s vitamínom E
Cymbiotika_balzam_proti_bolesti_nechtíkový_olej_sunvibe Cymbiotika_balzam_proti_bolesti_zázvorový_olej_sunvibe Cymbiotika_balzam_proti_bolesti_mentolové_kryštály_sunvibeCymbiotika_balzam_proti_bolesti_ananásové_enzýmy_sunvibeCymbiotika_balzam_proti_bolesti_kurkumový_olej_sunvibeCymbiotika_balzam_proti_bolesti_vitamín-E_olej_sunvibe

ČO TO JE:

Esenciálny olej získaný z kvetov nechtíka pomocou parnej destilácie.

PREČO BOL POUŽITÝ:

Nechtíkový olej má protiplesňové, antibakteriálne a protizápalové vlastnosti. Môže urýchliť hojenie rán a zabrániť dermatitíde.

ČO TO JE:

Olej extrahovaný z koreňa zázvoru.

PREČO BOL POUŽITÝ:

Zázvorový olej môže znížiť zápal, upokojiť podráždenú pokožku, znížiť fyzické príznaky starnutia a ďalšie.

ČO TO JE:

Mentol je mätový olej v pevnej forme a získava sa destiláciou.

PREČO BOL POUŽITÝ:

Kryštály mentolu majú chladivé a osviežujúce vlastnosti, ktoré pomáhajú znižovať bolesť a čistiť dutiny.

ČO TO JE:

Rastlinný enzým nazývaný bromelaín, získaný z ovocia a stoniek ananásu.

PREČO BOL POUŽITÝ:

Ananásové enzýmy, tiež známe ako bromelaín, sú známe tým, že pomáhajú znižovať bolesť pokožky, modriny a začervenanie. Bromelaín tiež pomáha rozkladať proteíny, ktoré držia kožné bunky pohromade, čím sa stáva silným exfoliantom.

ČO TO JE:

Esenciálny olej získaný z rastliny kurkuma parnou destiláciou.

PREČO BOL POUŽITÝ:

Kurkumový olej je známy tým, že znižuje hyperpigmentáciu pokožky, spomaľuje starnutie a pomáha zmierniť príznaky psoriázy.

ČO TO JE:

Rastlinný olej bohatý na obsah vitamínu E.

PREČO BOL POUŽITÝ:

Olej s vitamínom E je vysoko hydratačný antioxidant známy tým, že znižuje zápal kože a znižuje poškodenie voľnými radikálmi.

Tento liečivý balzam naplnený silnými rastlinnými zlúčeninami a kmeňovými bunkami, ktoré zmierňujú bolesť, preniká hlboko pod kožu, uvoľňuje a zahrieva svaly a zároveň znižuje zápal. Unikátny balzam proti bolesti je špeciálne vyvinutý tak, aby riešil boľavé svaly, bolesti kĺbov, menšie bolesti a ďaľšie svalové ťažkosti, čo z neho robí všestranné a spoľahlivé riešenie na zvládanie bolesti spojenej s tenznými bolesťami hlavy, menštruáciou, reumatoidnou artritídou a dnou. Kombinuje prirodzené liečivé vlastnosti esenciálnych olejov a aktívnych zložiek, ako je mentol a gáfor, aby poskytla rýchlu a cielenú úľavu od bolesti a nepohodlia.

Krajina výroby: USA

Výrobca: Cymbiotika

Naneste balzam a jemne masírujte postihnuté miesto*

Nepoužívajte na poškodenú pokožku alebo sliznicu. Toto je určené len na vonkajšie použitie. Po aplikácii si umyte ruky a vyhnite sa kontaktu s očami. Opakujte denne, podľa potreby.

Skladujte na chladnom a suchom mieste.

*Používať podľa pokynov poskytovateľa zdravotnej starostlivosti alebo lekára.

Zrieknutie sa zodpovednosti: Ak ste tehotná, dojčíte dieťa alebo máte chronický zdravotný stav, ako je cukrovka, hypertenzia alebo srdcové ochorenie, pred nákupom alebo užívaním akéhokoľvek doplnku sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Bio MCT olej, včelí vosk, mentolové kryštály, biely gáfor, olej z mäty priepojnej a klasnatej, škoricový olej, arnikový olej, kurkumový olej, nechtíkový olej, vitamín E, levanduľový olej, zázvorový olej, hroznový olej, eukalyptový olej, olej zo semien mokraďky, arganový olej, ananásové enzýmy, ovocné kmeňové bunky Malus Domestica, kmeňové bunky klíčkov Argania Spinosa, extrakt z čierneho korenia, medvedicový olej, extrakt z koreňa zázvoru, nechtíkový olej, opunciový olej, marulový olej

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Doplnky stravy od spoločnosti Cymbiotika sú BIO produkty najvyššej kvality s ingredienciami získanými z divokej prírody. Produkty sa pýšia vedecky podloženou patentovanou technológiou, ktorá zaručuje maximálnu vstrebateľnosť zložiek do organizmu. Všetky produkty sú certifikované najvyšším štandardom čistoty. Produkty neobsahujú žiadne chemikálie, živočíšne produkty, GMO, sóju, lepok, pšenicu, kukuricu, orechy, mlieko, laktózu, vajcia, droždie, cukor, rozpúšťadlá, plnidlá, spojivá, ochucovadlá, aditíva, farbivá, vône, silikón.