Vitamín D3 + K2 + KoQ10

Top produkt
1 hodnotenie
Značka: Cymbiotika
84.90 €
Skladom

Vitamín D3 + K2 + KoQ10 môže pomôcť pri:

  • Podpore zdravej imunity
  • Podpore silných kostí tým, že pomáha pri regulácii vápnika
  • Podpore kardiovaskulárneho zdravia znížením arteriálneho plaku

PRO-TIP: Pre celkové zvýšenie energie a udržiavanie vyrovnanej nálady užívajte spolu s Lipozomálnou B12 + B6.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo si ho zamilujete

  • Zlepšuje imunitu
  • Podporuje zdravie srdca
  • Silný antioxidant pre srdce
Jul5_PDPBenefits_Vit_D3_Lichen Jul5_PDPBenefits_Vit_D3_Vit_K2 Jul5_PDPBenefits_Vit_D3_CoQ10

Vitamín D3 (Lišajník)

Tento rastlinný vitamín D3 pochádzajúci z lišajníka, podporuje zdravý imunitný systém a vyváženú náladu.

Vitamín K2 MK-7

Vitamín K2 MK-7 redukuje arteriálny plak a zabraňuje ukladaniu vápnika v tepnách, čo je kľúčové pre udržanie zdravého srdca.

KoQ10 (Ubiquinol)

KoQ10 pôsobí ako antioxidant, znižuje oxidačné poškodenie srdca a zlepšuje celkové zdravie srdca.

Doplnok stravy Lipozomálny D3 + K2 + KoQ10 od Cymbiotika obsahuje najkvalitnejšie rastlinné ingrediencie nevyhnutné pre aktiváciu viac ako 3000 génov spojených s dlhovekosťou. Tento doplnok vitamínu D môže poskytnúť zdravotné výhody, ako je podpora imunitných funkcií, zdravie srdca a zvýšenie pevnosti kostí.

Vitamín D3 je rozhodujúci pre podporu zdravia kostí reguláciou absorpcie fosforu a vápnika. Vápnik a fosfor sú dva minerály, ktoré hrajú kľúčovú úlohu v sile a hustote našich zubov a kostrového systému. Vitamín K2 môže pomôcť vitamínu D udržiavať zdravé kosti. Unikátna tekutá receptúra s vitamínom D3 a K2 obsahuje vysoko bioaktívnu formu vitamínu K2 nazývanú menachinón-7 alebo MK-7. Táto forma môže tiež pomôcť podporiť zdravie mozgu, duševnú jasnosť a podporiť normálnu zrážanlivosť krvi a zároveň zvýšiť hladinu energie.

12 pumpičiek denne

Načapujte na lyžičku alebo priamo do úst a konzumujte. Môže sa primiešať do nápoja podľa vášho výberu a užívať s jedlom alebo bez jedla.

Skladujte na chladnom suchom mieste alebo po otvorení v chladničke. Neuchovávajte v mrazničke. Zabráňte ústnemu kontaktu s dávkovačom pumpy, aby ste zachovali čerstvosť.

Vitamín D3 (lišajník), Vitamín K2 MK-7, Vitamín K2 MK-4, KoQ10 (Ubiquinol)

Ďalšie zložky: čistená voda, organický glycerín, fosfatidylcholín, kyselina jablčná, citrusový pektín, konjakový koreň, beta karotén, organický mandarínkový olej, beta karotén

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Doplnky stravy od spoločnosti Cymbiotika sú BIO produkty najvyššej kvality s ingredienciami získanými z divokej prírody. Produkty sa pýšia vedecky podloženou patentovanou technológiou, ktorá zaručuje maximálnu vstrebateľnosť zložiek do organizmu. Všetky produkty sú certifikované najvyšším štandardom čistoty. Produkty neobsahujú žiadne chemikálie, živočíšne produkty, GMO, sóju, lepok, pšenicu, kukuricu, orechy, mlieko, laktózu, vajcia, droždie, cukor, rozpúšťadlá, plnidlá, spojivá, ochucovadlá, aditíva, farbivá, vône, silikón.