NMN + Trans-Resveratrol

Neohodnotené
Značka: Cymbiotika
77.90 €
Skladom (>5 ks)

NMN + Trans-Resveratrol môže pomôcť pri:

  • Udržuje zdravú DNA
  • Znižuje oxidačný stres a spomaľuje predčasné starnutie
  • Podporuje bunkový metabolizmus a energiu

PRO-TIP: Užívajte spolu s Vitamínom B12 pre spomalenie predčasného starnutia. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo si ho zamilujete

  • Prekurzor NAD+
  • Podporuje bunkový metabolizmus
  • Znižuje oxidačný stres
Jul5_PDPBenefits_NMN_NMN Jul5_PDPBenefits_NMN_Green_Coffee_Bean Jul5_PDPBenefits_NMN_Apigenin

NMN

NMN pomáha nášmu telu produkovať molekulu nazývanú NAD+, ktorá je nevyhnutná pre mnohé biologické funkcie, ako je produkcia energie a udržiavanie zdravej DNA.

Zelené kávové zrno

Zelené kávové zrná obsahujú zlúčeninu nazývanú kyselina chlorogenová, ktorá sa môže pochváliť mnohými zdravotnými výhodami vrátane zlepšeného metabolizmu a energetickej hladiny.

Apigenin

Apigenín je bioflavonoid, ktorý pôsobí proti účinkom poškodenia voľnými radikálmi, podporuje dlhovekosť a spomaľuje predčasné starnutie.

NMN (nikotínamid mononukleotid) je molekula odvodená od niacínu, formy vitamínu B3. Niacín sa tiež označuje ako kyselina nikotínová a je jedným z 13 základných vitamínov, ktoré ľudské telo potrebuje pre optimálne zdravie. NMN si nedávno získal pozornosť pre svoj potenciál na spomalenie procesu starnutia a schopnosť zlepšiť mitochondriálne funkcie.

NMN od Cymbiotika s pridanými polyfenolmi a antioxidantmi môže výrazne zvýšiť hladiny NAD (nikotínamid adenín dinukleotid) v celom tele. NAD hrá dôležitú úlohu v energii, metabolizme a udržiavaní zdravej génovej expresie. Zvyšovaním hladín NMN v tele prostredníctvom suplementácie NMN zlepšujeme biosyntézu NAD a pomáhame obnoviť klesajúce hladiny NAD, keď starneme. Keďže produkcia NAD je rozhodujúca pre udržanie fungovania vašich buniek na optimálnej úrovni, nikotínamid mononukleotid sa považuje za dôležitý doplnok výživy na udržanie bunkového zdravia..

Užívajte 2 kapsuly denne

Skladujte na chladnom tmavom mieste.

NMN (nikotínamid mononukleotid), apigenín 98 %, extrakt zo zeleného čaju (20 % L-theanín), resveratrol (98 % transresveratrol), zelené kávové zrná (10 % kofeín)

Ďalšie zložky: Vegetariánska kapsula (hypromelóza)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Doplnky stravy od spoločnosti Cymbiotika sú BIO produkty najvyššej kvality s ingredienciami získanými z divokej prírody. Produkty sa pýšia vedecky podloženou patentovanou technológiou, ktorá zaručuje maximálnu vstrebateľnosť zložiek do organizmu. Všetky produkty sú certifikované najvyšším štandardom čistoty. Produkty neobsahujú žiadne chemikálie, živočíšne produkty, GMO, sóju, lepok, pšenicu, kukuricu, orechy, mlieko, laktózu, vajcia, droždie, cukor, rozpúšťadlá, plnidlá, spojivá, ochucovadlá, aditíva, farbivá, vône, silikón.