Magnézium L-Treonát

Top produkt
1 hodnotenie
Značka: Cymbiotika
73.90 €
Skladom (>5 ks)

Magnézium L-Treonát môže pomôcť:

  • Zvyšovať výkonu mozgu
  • Vyrovnať náladu a upokojiť centrálny nervový systém
  • Zlepšiť pamäť

PRO-TIP: Podporte celkové zdravie mozgu užívaním spolu s Golden Mind.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo si ho zamilujete

  • Zvyšuje výkon mozgu
  • Vyrovnáva náladu
  • Zlepšuje pamäť
Magnezium Magnezium Magnezium

Magnézium L-Treonát

Magteín je pre mozog biologicky najdostupnejšia forma horčíku a tiež jediný horčík, ktorý dokáže prekonať hematoencefalickú bariéru, a zlepšiť tak kognitívne funkcie a sústredenie.

Magnézium L-Treonát

Horčík znižuje stres zvýšením hladiny GABA, neurotransmiteru, ktorý podporuje pokoj.

Magnézium L-Treonát

12-týždňová štúdia ukázala, že horčík má pozitívne účinky na pamäť a rozpamätávanie.

Doplnok stravy Lipozomálne Magnézium L-Treonát od Cymbiotika vyvinutý tímom vedcov z MIT, preukázateľne zvyšuje hladiny horčíka v mozgu oveľa vyššie ako ktorákoľvek iná forma horčíka. Horčík je esenciálny minerál, ktorý je potrebný pre 80% metabolických funkcií v tele. Tento doplnok horčíka môže pomôcť vyriešiť jeden z najbežnejších zdravotných problémov. Približne 65 % dospelej populácie trpí nedostatkom horčíka. Nedostatok horčíka prispieva k mnohým chronickým stavom vrátane srdcových ochorení a straty kognitívnych funkcií. Aby sme podporili funkciu mozgu a zdravú pamäť, musíme zabezpečiť, aby sme v strave prijímali potrebnú dennú hodnotu horčíka. Tento doplnok horčíka využíva pokročilú lipozomálnu formu pre rýchlejšiu a účinnejšiu absorpciu.

1 kapsička (10 ml) denne

30 kapsičiek v balení

Vytlačte celý obsah kapsičky priamo do úst alebo vmiešajte do svojho obľúbeného nápoja.

Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.

Horčík (z 1300 mg Magtein® Magnesium L-Threonate), fosfatidylcholín, vitamín E (ako D-alfa tokoferol)

Ďalšie zložky: glycerín, čistená voda, bio mandľové maslo, bio kokosový nektár, bio mandľový olej, bio vanilkový extrakt, konjakový koreň, keltská morská soľ, bio citrusový extrakt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Doplnky stravy od spoločnosti Cymbiotika sú BIO produkty najvyššej kvality s ingredienciami získanými z divokej prírody. Produkty sa pýšia vedecky podloženou patentovanou technológiou, ktorá zaručuje maximálnu vstrebateľnosť zložiek do organizmu. Všetky produkty sú certifikované najvyšším štandardom čistoty. Produkty neobsahujú žiadne chemikálie, živočíšne produkty, GMO, sóju, lepok, pšenicu, kukuricu, orechy, mlieko, laktózu, vajcia, droždie, cukor, rozpúšťadlá, plnidlá, spojivá, ochucovadlá, aditíva, farbivá, vône, silikón.