Čistá Hydratácia

1 hodnotenie
Značka: Cymbiotika
39.90 €
Momentálne nedostupné

Čistá Hydratácia môže pomôcť s nasledovným:

  • Zvyšuje bunkovú hydratáciu
  • Dopĺňa elektrolyty
  • Zlepšuje atletickú regeneráciu

PRO-TIP: Pre lepší fitness výkon konzumujte tento produkt počas cvičenia a po cvičení rastlinný proteín.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo si ju zamilujete

  • Hydratuje bunky
  • Dopĺňa elektrolyty
  • Zlepšuje atletickú regeneráciu
MagneziumSodikVitamin_C

Magnézium

Magnézium je elektrolyt, ktorý hrá kľúčovú úlohu pri hydratácii, nervovej a svalovej funkcii. Horčík spolupracuje so sodíkom, draslíkom a chloridom na doplnenie hydratácie stratenej pri potení alebo pri náročnom cvičení.

Sodík

Sodík, draslík a chlorid (spolu s horčíkom, vápnikom a fosforom) sú elektrolyty rozhodujúce pre telesné funkcie. Regulujú množstvo vody vo vašom tele, kontrolujú pH krvi a vytvárajú a vedú "akčné potenciály" pre nervové a svalové funkcie.

Vitamín C

Vitamín C je antioxidant, ktorý neutralizuje voľné radikály z namáhavého cvičenia. Vitamín B12 zvyšuje funkciu mitochondrií a zvyšuje produkciu energie. Extrakt z hroznových jadierok sa používa na prevenciu a zníženie hromadenia kyseliny mliečnej vo svaloch. Zatiaľ čo aminokyseliny podporujú budovanie a opravu svalov.

Táto komplexná formula obsahuje vitamíny, minerály, elektrolyty a aminokyseliny, ktoré vášmu telu poskytujú správnu hydratáciu a rovnováhu elektrolytov, ako aj regeneráciu po fyzickej aktivite.

Zmiešajte 1 balenie s 300-350 ml studenej vody. Užívajte denne pre hydratáciu a regeneráciu po tréningu.

Skladujte na chladnom a tmavom mieste mimo priameho slnečného žiarenia.

21 vrecúšok v balení, po 7 z každej príchute.

Vitamín C (ako PureWay-C®), riboflavín, niacín (ako niacínamid), vitamín B12 (ako metylkobalamín), vápnik (ako bisglycinát vápenatý), fosfor (ako fosforečnan draselný), horčík (ako glycinát horečnatý), sodík (ako sodík citrát, morská soľ), draslík (ako chlorid draselný, fosforečnan draselný), extrakt z bambusových listov (70% oxid kremičitý), L-tyrozín, L-leucín, taurín, alfa ketoglutarát (ako arginín alfa ketoglutarát), L-glutamín, L- Izoleucín, L-valín, extrakt z hroznových jadierok

Ostatné ingrediencie:

Príchuť Vodný Melón organický trstinový cukor, kyselina jablčná, organická aróma vodného melónu, organické ryžové šupky, organický extrakt z listov stévie, organická repa v prášku

Príchuť Liči bio trstinový cukor, kyselina jablčná, bio príchuť liči, bio ryžové šupky, bio extrakt z listov stévie

Príchuť Citrón Bio trstinový cukor, kyselina jablčná, bio citrónová príchuť, bio ryžové šupky, bio extrakt z listov stévie, bio extrakt z kurkumy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Doplnky stravy od spoločnosti Cymbiotika sú BIO produkty najvyššej kvality s ingredienciami získanými z divokej prírody. Produkty sa pýšia vedecky podloženou patentovanou technológiou, ktorá zaručuje maximálnu vstrebateľnosť zložiek do organizmu. Všetky produkty sú certifikované najvyšším štandardom čistoty. Produkty neobsahujú žiadne chemikálie, živočíšne produkty, GMO, sóju, lepok, pšenicu, kukuricu, orechy, mlieko, laktózu, vajcia, droždie, cukor, rozpúšťadlá, plnidlá, spojivá, ochucovadlá, aditíva, farbivá, vône, silikón.